Ice&Fun Home page
Events


Ice & Fun organizuje wszelkiego rodzaju eventy, imprezy firmowe, promocje, pikniki w zakresie szeroko pojętego łyżwiarstwa figurowego, choreografii, tańca – w tym show na lodowisku syntetycznym.

Nowatorskim pomysłem Ice & Fun jest organizowanie imprez urodzinowych na tafli lodowej. Ice & Fun proponuje różnorodną tematykę przyjęć urodzinowych. W uzgodnieniu z Rodzicami i dziećmi impreza może być zorganizowana w charakterze sportowym z elementami nauki jazdy na łyżwach, konkursami. Impreza może być wzbogacona o pokazy profesjonalnych łyżwiarzy figurowych.

Oczywistym jest, że nie może zabraknąć tortu urodzinowego podawanego przez różne postacie ze świata bajki i magii.

Nową propozycją Ice & Fun jest organizowanie imprez mikołajkowych z prawdziwym św. Mikołajem na sankach, w towarzystwie śnieżynek tańczących programy taneczne na łyżwach. A wszystko w rytm typowej świątecznej muzyki.

Eventy, imprezy urodzinowe i mikołajkowe mogą być organizowane na lodzie syntetycznym. Powierzchnia „syntetycznego lodu” jest prawie równie śliska jak prawdziwy lód. Lodowisko tego rodzaju można zbudować niemal wszędzie: w ogrodzie, sali, domu, na kostce brukowej, a także na trawie. Może być świetną zabawą dla pracowników firmy lub Twoich dzieci. Może być oryginalna promocją firmy lub produktu. Syntetyczne lodowisko można zbudować i eksploatować w każdej temperaturze – w lecie i zimie.

Ice & Fun zaprasza firmy, agencje reklamowe, osoby prywatne do współpracy w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w zakresie jak powyżej. W odpowiedzi na zapotrzebowanie i sugestie klienta jesteśmy gotowi do przygotowania reżyserii show, prezentacji firmy lub produktów, etc.

Zapraszamy


Zobacz otwarcie lodowiska w Piasecznie
Zobacz Galerię

Gwiazdy Tańczą na Lodzie

Imprezy na Lodowiskach

Urodziny

Imprezy z Mikołajem

Impreza otwarcia lodowiska