Ice&Fun Home page
Taniec


Taniec to wyjątkowa forma spędzania czasu. Wiek szkolny to najlepszy okres dla młodego człowieka na jego rozwój. Dzięki tańcowi człowiek rozwija poczucie rytmu, kształtuje sylwetkę, wyrabia nawyk „prostych pleców”.

Taniec uwrażliwia dzieci na muzykę, rozwija kreatywność. Jest formą komunikacji i ekspresji.

Poprzez taniec w grupie rówieśników ułatwia się zawieranie nowych i pogłębianie już istniejących przyjaźni.

Taniec sprawia, iż kontakty z otoczeniem są łatwiejsze i łagodniejsze. A najważniejsze, iż pozwala spędzić wolne chwile aktywnie i w ruchu.

Oferta Ice & Fun skierowana jest dla dzieci i młodzieży, które rozpoczynają naukę od podstaw, jak i tych którzy naukę pierwszych kroków tanecznych mają już za sobą.

Uczymy w szkołach i przedszkolach. Uczymy podstaw techniki tańca, zwracamy uwagę na koordynację i estetykę ruchu, poprawną sylwetkę, kształtowanie samodzielności i aktywności dzieci.

Uczymy różnych stylów tańca. Zaczynając od disco-dance,hip-hop, break–dance, modern–dance, a skończywszy na lekcjach baletu. Uczymy tańca z uśmiechem i radością,
także w formie zabaw tanecznych.

Nasze zajęcia polecamy wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas, rozwinąć kondycję fizyczną,
pamięć ruchową i grację ruchu.

 


Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach tańca. Nasza oferta zostanie dopasowana do stawianych wymagań w zakresie grup wiekowych, ilościowych i rodzaju tańca.

Realizujemy także zajęcia z rytmiki.

Zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim.

Zajęcia prowadzimy m.in. w szkołach i przedszkolach, np.:

Zapraszamy

 

Zobacz Galerię