Ice&Fun Home page
obozy rekreacyjno–sportowe


OBOZY LETNIE

Renata Aleksander (Ice & Fun) od roku 2002 organizuje obozy łyżwiarskie rekreacyjno–sportowe. Obozy organizowane są w okresie letnim i zimowym. Oferta letnia obejmuje trzy turnusy zróżnicowane miejscem zakwaterowania:

*Hotel Fero Lux, Polska www.ferosystem.com.pl jest usytuowany tuż przy głównej stacji wyciągu narciarskiego na Pilsko. Przytulne pokoje, basen, sauna, stadnina koni, domowa kuchnia, a także kameralna wielkość hotelu, w którym panuje rodzinna atmosfera to atuty tego miejsca.

Dodatkowo zapraszamy chętnych uczestników obozu w Korbielowie do udziału w programie odchudzającym powstałym w oparciu o dietę strukturalną dr Bardadyna . Efektem uczestnictwa w programie jest przede wszystkim oczyszczenie organizmu, poprawa kondycji, trwałe unormowanie wagi ciała bez efektu jo-jo. Zobacz na www.ferosystem.pl

*Hotel Altis - Altis rezort, Námestovo, Słowacja www.altissportsresort.com www.hotelaltis.sk sportowy komleks z całorocznym lodowiskiem i zapleczem hotelowo sportowym.OBOZY ZIMOWE

Obozy organizowane są w okresie zimowym w Rezort ALTIS Słowacja , www.altissportsresort.com; www.hotelaltis.skw ; sportowym kompleksie z całorocznym lodowiskiem, multifunkcyjnym boiskiem ze sztuczną trawą 20x40 m, krytą salą gimnastyczną 16x18 m, siłownią, dużym basenem zewnętrznym 8 x18 m a także basenem dla dzieci 8x6 m, wewnętrznym basenem z saunami ( fińska i parowa) , wellness centrum. Ośrodek jest położony k/ miasta NAMESTOVO które znajduje się w SŁOWACKICH TATRACH, tuż przy granicy Polski(18 km). Hotel HK Altis poleca całoroczne zakwaterowanie w przepięknym otoczeniu przyrody u brzegu Jeziora Orawskiego.
Nowoczesny, sportowy kompleks HK Altis z nowoczesną bazą hotelowo - sportową przeznaczony specjalnie dla miłośników sportów zimowych ale i letnich , jednak szczególnie łyżwiarstwa. Zimą nie potrzeba wychodzić z kompleksu aby przemieszczać się korytarzem pomiędzy hotelem i lodowiskiem co stanowi wielki komfort dla uczestników obozu.We współpracy ze specjalistami proponujemy w naszym programie zajęcia dla naszych uczestników; DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: zajęcia nauki jazdy na łyżwach na lodowisku, zajęcia taneczne, baletowe ,crossfit, stretching , aqua aerobic, zajęcia imitacyjne ( nauka elementów łyżwiarskich na podłożu ), analiza zajęć łyżwiarskich i materiału dotyczącego łyżwiarstwa figurowego ,pokazy na łyżwach, zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy, spacery w górskim otoczeniu, podchody, dyskoteka, zabawy z kometka i piłką, z książką i przy muzyce. Słowem interesujący i ciekawy program do końca każdego dnia obozu.

Obozy organizowane są w kameralnych grupach.

Wszystko pod fachową i odpowiedzialną opieką zapewniającą bezpieczeństwo uczestników obozów oraz dający Rodzicom komfort „spokojnych myśli” podczas pobytu ich pociech poza domem.

Jednocześnie dając możliwość nie tylko dzieciom ale i młodzieży, dorosłym osobom jako naszym uczestnikom obozu aktywnie spędzić ciekawie i na sportowo rekreacyjne wakacje.
Wszystkie zajęcia i program obozu jest dostosowany do poszczególnych grup - dla dzieci i dla dorosłych

UWAGA!
OFERTA LATO i ZIMA jest rozszerzona dla DZIECI I DOROSŁYCH, dla początkujących i zaawansowanych o naukę na łyżwach na lodowisku w sportowym kompleksie HK Altis Namestovo

UWAGA!
Przy opcji zakwaterowania w Korbielowie ,w hotelu Fero Lux, zapraszamy do udziału w programie odchudzającym powstałym w oparciu o dietę strukturalną dr Bardadyna . Efektem uczestnictwa w programie jest przede wszystkim oczyszczenie organizmu, poprawa kondycji, trwałe unormowanie wagi ciała bez efektu jo-jo. Zobacz na Zobacz na www.ferosystem.pl


Zapraszamy

Oferta letni obóz
sportowo-rekreacyjny 2021

Namestovo
CAŁOŚĆ w terminie : 28.06.-10.07.2021

I turnus - 28 czerwca - 4 lipca 2021
zakwaterowanie i zajęcia HK Altis Namestovo SK
II turnus - 4 lipca - 10 lipca 2021
zakwaterowanie i zajęcia HK Altis Namestovo SK

Zimowy obóz łyżwiarsko - sportowo-rekreacyjny 2022

31 styczeń – 6 luty 2022 Namestovo Slovakia


Zobacz ofertę

Zobacz ofertę

Zobacz Galerię